Dom Wczasów Dziecięcych w Jarnołtówku | Od nas wszędzie jest daleko
Wyszukiwarka

OFERTA SPECJALNA

DLA MATURZYSTÓW

Zapraszamy na weekendowe kursy przygotowawcze dla maturzystów od października do końca marca proponujemy intensywną naukę wybranych przedmiotów maturalnych, pozwalającą nadrobić zaległości lub uzupełnić i utrwalić posiadaną wiedzę. Proponujemy spotkania od piątku popołudniu do niedzielnego południa. Zapewniamy zajęcia z wysokiej klasy specjalistami-pedagogami, naukę w nielicznych grupach. Gwarantujemy noclegi, wyżywienie i efektywny wypoczynek w przerwach nauki.
Koszt 160 zł/os za cały weekend przy 10 osobowej grupie

DLA NARCIARZY

Zapraszany na zimowe szaleństwo do Jarnołtówka. DWD Karolinka jest doskonałą bazą wypadową do znajdujących się w niedalekiej odległości, położonych po czeskiej stronie Gór Opawskich, stoków i tras narciarskich. Ośrodek zapewnia noclegi, pełne całodzienne wyżywienie opiekę pedagogiczną i bazę dydaktyczną na zajęcia edukacyjne. Pomożemy również zorganizować wypady na czeskie stoki narciarskie.
Koszt doba pobytu 50 zł/os + cena karnetów na trasy narciarskie + ubezpieczenie + ew. koszty transportu
Dom Wczasów Dziecięcych Karolinka przyjmuje gości przez cały rok, zapraszamy do Jarnołtówka o każdej porze roku by przekonać się, że Góry Opawskie w każdej odsłonie są szczególnie atrakcyjne i mają wiele do zaoferowania.

Powered by Quick.Cms | Design projektgraficzny.com
Na górę